Miejska Biblioteka

Publiczna w Piastowie

book
book

Ślepiec [Książka mówiona]

Autor: Czornyj, Maksymilian

Odpowiedzialność:Max Czornyj.
Hasła:Liza Langer (postać fikcyjna)
Orest Rembert (postać fikcyjna)
Policjanci
Zabójstwa seryjne
Gdańsk (woj. pomorskie)
Powieść
Kryminał
Książka mówiona
Dokumenty dźwiękowe
Adres wydawniczy:[Piaseczno] : Filia ; Heraclon International - Storybox.pl, copyright 2019.
Gatunek:W pustym mieszkaniu w jednym z gdańskich bloków zostaje znalezione makabrycznie okaleczone ciało mężczyzny. Sprawa zostaje przydzielona komisarz Lizie Langer, która musi zmierzyć się także z własnymi problemami z przeszłości. Do zespołu śledczych dołącza Orest Rembert – młody profiler, który zdaje się bardziej zafascynowany tworzeniem portretu psychologicznego komisarz niż zabójcy. Langer i Rembert tworzą szczególny duet, razem stawiając czoła seryjnemu mordercy. Sprawa jednak stanęła w martwym punkcie do momentu, kiedy morderca znowu daje o sobie znać. Po raz kolejny ze szczególnym okrucieństwem upodobał sobie oczy swojej ofiary. Kim jest mężczyzna nazywający siebie Ślepcem? Kto będzie kolejną ofiarą? Bestialstwo zbrodni i presja opinii publicznej napędzają akcję do zawrotnego tempa, a Czornyj po raz kolejny udowadnia, że nie zdobył list bestsellerów przez przypadek.
Nośnik:1 płyta audio (CD-MP3) (11 godz. 38 min.) ;
Uwagi:Miejsce wydania na podstawie serwisu e-ISBN. Stanowi początek cyklu z komisarz Lizą Langer i profilerem Orestem Rembertem. Każdą część można czytać osobno.
Wykonawcy:Czyta Piotr Grabowski.
Adnotacja:W pustym mieszkaniu w jednym z gdańskich bloków zostaje znalezione makabrycznie okaleczone ciało mężczyzny. Sprawa zostaje przydzielona komisarz Lizie Langer, która musi zmierzyć się także z własnymi problemami z przeszłości. Do zespołu śledczych dołącza Orest Rembert – młody profiler, który zdaje się bardziej zafascynowany tworzeniem portretu psychologicznego komisarz niż zabójcy. Langer i Rembert tworzą szczególny duet, razem stawiając czoła seryjnemu mordercy. Sprawa jednak stanęła w martwym punkcie do momentu, kiedy morderca znowu daje o sobie znać. Po raz kolejny ze szczególnym okrucieństwem upodobał sobie oczy swojej ofiary. Kim jest mężczyzna nazywający siebie Ślepcem? Kto będzie kolejną ofiarą? Bestialstwo zbrodni i presja opinii publicznej napędzają akcję do zawrotnego tempa, a Czornyj po raz kolejny udowadnia, że nie zdobył list bestsellerów przez przypadek.
Skocz do:Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki

Sprawdź dostępność, zarezerwuj (zamów):

(kliknij w nazwę placówki - więcej informacji)

MBP
ul. Warszawska 24

Sygnatura: K. 821-3 pol.
Numer inw.: 838
Dostępność: wypożyczana na 14 dni

Przetrzymana przez: 004266
termin minął: 2021-04-08
schowekrezerwuj
więcejrezerwuj


Inne wydania tej pozycji w zbiorach biblioteki:

bookInne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki:

bookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbook